Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Přebory jednotlivců

Okresní přebory jednotlivců 2010 - výsledky

publikováno 11.02.2010 (aktualizováno 03.02.2013)

VÝSLEDKY OKRESNÍCH PŘEBORŮ 2010

 

MUŽI  2x120 HS
 1. Holanec Petr Start RK 543/554 1097
 2. Podzimek Martin Start RK 540/545 1085
 3. Jung Radek Start RK 559/522 1081
 4. Dušánek Pavel Start RK 506/546 1052
 5. Hanzlík Miroslav Start RK 555/494 1049
 6. Slavík Jiří Dobruška 519/509 1028
 7. Píč Pavel SK Solnice 538/486 1024
 8. Ksandr Dalibor Start RK 523/495 1018
 9. Brouček Jiří Č. Meziříčí 533/473 1006
10. Čihák Martin Start RK 515/487 1002
11. Pácha Jiří Start RK 525/461 986
12. Václavek Roman Dobruška 505/447 952
       
13. Krassek Petr SK Solnice   502
14. Hrubý Milan SK Solnice   496
15. Rind Jaroslav Č. Meziříčí   496
16. Gálus Petr Start RK   496
17. Krobot Michal SK Solnice   480
18. Frydrych Miroslav Start RK   479
19. Tomeš Miroslav Dobruška   474
20. Vošvrda Milan Č. Meziříčí   470
 
SENIOŘI  120 HS
  1. Brouček Jindřich Č. Meziříčí   538
  2. Prošvic Josef Týniště   510
  3. Gütler Vladimír Dobruška   508
  4. Balous Václav SK Solnice   503
  5. Gütler Jaroslav Dobruška   502
  6. Brandejs Petr Dobruška   497
  7. Zahálka Zdeněk Týniště   493
  8. Rak Josef SK Solnice   491
  9. Krsek Oldřich  Start RK   490
 10. Balcar Zdeněk Dobruška   489
 11. Lorenc Jiří Č. Meziříčí   487
 12. Králíček Jan Dobruška   483
 13. Brouček Milan Č. Meziříčí   483
 14. Zeman Jan Start RK   476
 15. Frydrych Miroslav Start RK   473
 16. Tobiška Zdeněk SK Solnice   470
 17. Sejkora Josef SK Solnice   469
 18. Janda Ivo Dobruška   464
 19. Kejzlar Jaroslav Start RK   453
 20. Sonnevend Vlad.  SK Solnice   451
 21. Kuchař Vladislav SK Solnice   414
 22. Kubec Petr Týniště   406
 23. Ehl Jiří Start RK   401
 
DOROSTENCI  100 HS
  1. Frinta Jiří Dobruška   404
  2. Chmura Martin Start RK   375
  3. Palička Tomáš SK Solnice   370
  4. Hartman Jaroslav SK Solnice   368
 
JUNIOŘI  120 HS
  1. Vošvrda  Kamil Č. Meziříčí   487
  2. Dítě Michal Dobruška   487
  3. Šípek Vojtěch  Start RK   484
  4. Seniura Jakub Start RK   481
  5. Kupka Josef Dobruška   476
 
ŽÁCI  100 HS
  1. Ehl Jiří Start RK   368
  2. Lepka Ondřej Start RK   306
  3. Poloch Milan Start RK   302
 
ŽENY  120 HS
  1. Sýkorová Ilona Start RK   508
  2. Krassková Zuzana SK Solnice   427
  3. Bidrmanová Irena Start RK   377
 
SENIORKY  120 HS
  1. Moravcová Věra Start RK   490
  2. Frydrychová Marie Start RK   404
  3. Lejpová Ludmila Č. Meziříčí   388
 
DOROSTENKY  120 HS
  1. Cvejnová Markéta SK Solnice   427
  2. Serbousková K. Start RK   407
 
JUNIORKY  120 HS
  1. Cíglerová Tereza SK Solnice   453

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Rony1311

 

 

 

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Solnická Liga Neregistrovaných - podzim 2019
Rozlosování a soutěžní řád SLN - podzim 2019

Kalendář akcí

« 09 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
      1
234 5 6 7 8
91011121314 15
16171819202122
23242526272829
30      
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz