SPORTOVNÍ KLUB SOLNICE - KUŽELKY

VÍTEJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH

Sportovní klub solnických kuželkářů je oddíl s dlouholetou tradicí a širokou členskou základnou. Zveme všechny fanoušky a hráče kuželek, aby nahlédli na naše jednoduché, ale doufáme, že užitečné stránky.

Občas se stává, že v kalendáři nejsou vidět žádné informace, ale pomáhá aktualizace stránky.

 

 

 

 

 

 


ROHU ZDAR !

Nejbližší akce

Východočeská divize

Ligové utkání / závod - 29.01.2020 17:00 - 22:00

Solnice

0 komentářů

16.kolo SK Solnice A - Vrchlabí B 29.1. - 17:00

Solnická Liga Neregistrovaných - jaro 2020

publikováno 19.01.2020

Rozlosování SLN - jaro 2020

Zdravím,
tak jsem připravil rozlosování a snažil se zohlednit Vaše požadavky, včetně rychnovských lig.
   Doufám, že jsem se zohlednil alespoň 90% Vašich požadavků, ale např. 8.3. jsem plánoval volnou neděli, ale nakonec jsem tam musel několik zápasů napsat, nebo zápas Škody 1 s Jupiterem ve čtvrtek 19.3. (v úterý hraje zástupce Jupiteru v RK) a přitom ve čtvrtek nemohou hrát dle přihlášky.
   Součástí tohoto mailu je tabulka rozlosování s volnými termíny - opět připomínám, že v případě přeložení je nutné se domluvit se soupeřem a provést zápis do tabulku rozlosování v předsálí kuželny. Dále je k dispozici rozlosování po ligách a seznam kontaktů na soupeře po ligách.

Přeji Všem "Ať to padá", hodně zdraví a těším se setkání s Vámi.

Dusbaba Milan

CELKOVÁ TABULKA ROZLOSOVÁNÍ <<ZDE>>(ico-excel)

ROZLOSOVÁNÍ - 1. a 2. liga <<ZDE>>(ico-excel)

ROZLOSOVÁNÍ - 3. a 4. liga <<ZDE>>(ico-excel)

ROZLOSOVÁNÍ - 5. liga <<ZDE>>(ico-excel)

SOUTĚŽNÍ ŘÁD <<ZDE>>(ico-excel)

Liga Družstvo Jména
1.liga ŠKO-ENERGO  KRASSEK Petr
KRASSKOVÁ Zuzana
ŠKODA 1 DUSBABA Milan
HARTMAN Lukáš
KŘÍDLA SOVĚTŮ TREJTNAR Lukáš
NOSEK Bohuš
ZOUFALCI KOPECKÝ Tomáš
NOSÁL Dominik
SOCHR TEAM CINK Petr
ZAŇKA David
JUPITER BIEDERMANOVÁ Martina
DVOŘÁK Tomáš
ŠKODA 2 KŘÍČENSKÝ Richard
BRICH Jiří
 
2.liga ŽÁCI SK  HRUBÝ TOMÁŠ
KOZEL MARTIN
HOLKI ZÍMOVÁ Jana
GAJDOVÁ Alena
TOBO TOBIŠKA Zdeněk
TOBIŠKA Jiří
SOUSEDI VELCL Jan
ŠPRINGR Rudolf
ZPÁTEČNÍCI RAK Josef
TOMÁŠ Rostislav
ZAGA GAJDA Miloš
ZAŇKA Milan
AVENGERS ZEZULKA Kamil
MARTINEC Pavel
 
3.liga ŽLABAŘI MARTINEC Jan
BEZR Jan
JAM  HRUDÍK  Aleš
HRUDÍK Martin
SK SKALKA HANUŠ Pavel
JUNG Petr
ČACHRY ČADA Tomáš
CHRVALA Martin
RZ TEAM ZIMA Roman
ZIMA Radek
MIMI HEJLEK Milan
KOŠINA Miroslav
LAZAŘI SPĚVÁČEK Karel
NOVAK Ondra
 
4.liga SEPIJKY MAZUCH PETR
SERBOUSKOVÁ SOŇA
VINAŘI BOČKOVÁ Michaela
DAŠEK David
PUDETO/NE ŠREIBER Stanislav
ŠMÍDOVÁ Hana
ŤAPINKY KUBEC Jiří ml.
VAŠÁTKOVÁ Iveta
SVĚTOM SVĚDÍK Zdeněk
NOVÁK Josef
DRACI MIHULKA Luboš
RAK Josef
ANOREXIE MATĚJKA Martin
SLÁMA Jan
 
5.liga BRTNÍCI ŠK.13 MEDVEC František
MEDVECOVÁ Renata
SGE TEAM KUBEC Martin
KOLÁŘ Milan
TRABANTI BÁRTOVÁ Jana
BINKO Petr
ŠK. SKOKANI SKOKAN Vladimír
KUBEC Jiří
HASIČI KRÁLOVÁ Věra
KRÁL Martin
JEZEVCI KRÁL Matouš
NÁSTRAHA Jan
PIRATES KRÁLOVÁ Věra
POGORZELSKI Jaroslav
DUSBABATA DUSBABA Pavel
DUSBABOVÁ Lucie

Administrátor webu
Petr Krassek
777 991 567
krassek@seznam.cz

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Pohár mladých nadějí 2019/2020
Série turnajů pro mladší a starší žactvo - jednotlivci.

Kalendář akcí

« 01 / 2020 »
Po Út St Čt So Ne
  12345
67 89 1011 12
131415 16 1718 19
20212223242526
2728 2930 31  
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz