Úvod » Ostatní články

Zpráva z výroční schůze 2014

publikováno 15.06.2014 (aktualizováno 21.11.2014)

Informace o průběhu výroční schůze, která se konala 17.5.2014

SK SOLNICE – ODDÍL KUŽELEK

ZPRÁVA Z VÝROČNÍ ČLENSKÉ SCHŮZE 2014

Výroční členská schůze se konala v sobotu 17. května 2014 za účasti 22 členů. Schůzi zahájil p. Vladimír Sonnevend přivítáním členů a hostů, které požádal o minutu ticha k uctění památky zesnulého zakládajícího člena oddílu p. Petra Kozla.
   Poté představil činnost oddílu v sezoně 2013-2014 ve které bylo konstatováno, že ve sportovní činnosti bylo dosaženo průměrných výsledků. Kladně byla hodnocena brigádnická činnost při rekonstrukci kuželny, kde bylo odpracováno 560 brigádnických hodin. Na závěr zprávy o činnosti oddílu seznámil p. Sonnevend přítomné s rezignaci Michala Krobota na funkci předsedy oddílu. Poté dostala slovo Tereza Cíglerová, která přítomné seznámila s hospodařením oddílu. Dále byli členové seznámeni s určením hlavních úkolů pro novou sezonu. Před diskuzí byl podán návrh na volbu nového výboru ve složení Pavel Dymák, Milan Hrubý, Milan Dusbaba, Tereza Cíglerová a Vladimír Sonnevend.
   Diskuzi zahájil starosta města Solnice p. Ladislav Kubíček poděkováním za odvedenou práci při rekonstrukci kuželny a představil činnost města v oblasti sportovních aktivit. Poté p. Jiří Šedivý seznámil přítomné s hospodařením a činností klubu SK Solnice. V diskuzi proběhlo hodnocení družstev v mistrovských soutěžích, Solnické Ligy Neregistrovaných a práce s mládeží. Na závěr diskuze byla předána čestná uznání za obětavou práci pro kuželky starostovi města Solnice p. Kubíčkovi a vedení SK Solnice p. Hrubému a p.Šedivému. Dále byla dárkovým balíčkem oceněna práce p. Krasska za propagaci naší činnosti na webových stránkách.
   Na závěr byl zvolen nový výbor v navrhovaném složení a bylo schváleno usnesení z výroční členské schůze, kterým se oddíl bude řídit při své činnosti v nadcházející sezóně.

10. 6. 2014
Vladimír Sonnevend