Úvod » Solnická Liga Neregistrovaných (SLN) » historie výsledků

Konečné výsledky SLN - jaro 2014

publikováno 30.03.2014 (aktualizováno 23.10.2016)

Výsledky Solnické Ligy Neregistrovaných.

KONEČNÉ VÝSLEDKY SLN
jaro 2014

VÝSLEDKY SLN <<ZDE>>(ico-excel)

PRŮMĚRY JEDNOTLIVCŮ <<ZDE>>(ico-excel)

Dohráno,
   jarní část solnické ligy neregistrovaných je skoro u konce. Soutěž skončila včera posledními třemi zápasy, kde se ve dvou z nich bojovalo o druhá - postupová místa, a ve třetím zápase o udržení.
   Jak to dopadlo naleznete ve výsledcích. Zeleně označená družstva postupují o ligu výše, naopak červené psaná družstva sestupují.

Doporučuji si sezónu prodloužit účastí na turnaji v dorážkové - solnická kuželna od 22.4. do 4.5.2014

Věřím, že se v neméně početném složení potkáme při podzimní části SLN.

Dusbaba Milan

Nedělní ukončení s předáním cen proběhlo ve velmi přátelském, ale také sportovním duchu. Z deseti pozvaných družstev se dalo dohromady celkem sedm týmů, kde si každá dvojice zahrála tandemově 10 do plných + 10 dorážky proti ostatním dvojícím – tedy 6 zápasů.
   O vítězi jednotlivých zápasů mnohdy rozhodoval až poslední, dvacátý hod a ne jinak tomu bylo na konci do sečtení bodů. Rovnost bodů, ale lepší vzájemný zápas se Zoufalci přisoudil vítězství pro Bafíky – gratuluji.

Dovolil bych si touto cestou poděkovat Všem, kteří se podíleli na bez problémové jarní části SLN.

Milan Dusbaba