Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Solnická Liga Neregistrovaných (SLN) » historie výsledků

Konečné výsledky SLN - podzim 2013

publikováno 04.11.2013 (aktualizováno 21.04.2014)

Konečné výsledky Solnické Ligy Neregistrovaných pro soutěžní část ,,podzim 2013".

SLN - PODZIM 2013

Dobrý den, zdravím všechny kuželkáře,
   škoda, že mí předchůdci jednotlivé ročníky neočíslovali, takhle místo konstatování skončil xx. ročník SLN musím napsat, je u konce podzimní část solnické ligy neregistrovaných 2013.
   Podle reakcí s aktéry se nahuštěný program jednotlivých zápasů snad většině zamlouval, ale bohužel pro příští rok tomu tak již nebude. Všem děkuji za přístup, omlouvám se některým za špatné naplánování v rozlosování a poděkování platí i těm, kteří si sami zajistili náhradní termíny v případech jejich časové tísně.
   Největší potíže byly s automaty, ale na konci listopadu by se měli instalovat nové, takže se můžeme těšit na kvalitnější a především spolehlivější odehrání SLN.

Předkládám Vám konečné výsledky SLN, pro upřesnění, zeleně označené týmy postupují o ligu výše, červeně o ligu níže.
K otázce závěrečného turnaje s vyhlášením výsledků v tuto chvíli nemohu odpovědět, neboť již v tuto chvíli se stávající zařízení rozebírá, a kdy budou nové automaty funkční +rozběžiště nevím. Jakmile budu vědět dám info.

Ještě jednou Všem děkuji a věřím, že na konci letošního roku, nebo na začátku příštího roku se přes přihlášky opět zapojíte do naší neregistrované ligy.

S pozdravem Dusbaba Milan

KONEČNÉ VÝSLEDKY <<ZDE>>(ico-excel)